Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz sith7 #11304 üzenetére

    Olyan 5.7-ig érnek valamit a heavy tankok (legalábbis ez az én tapasztalatom), felette már olyan lőszerek ellen mennek (300 mm átütésű APDS 500 m-en, 400+ mm HEATFS és társai....), hogy nem sokat érnek. T29, T34, IS-4M, Maus, mind egylövéses, ha uptierbe dob be velük. Én pl vagy 4 éve folyamatos +1.0-ában vagyok kénytelen játszani, nem is használom ezeket a nehéztankokat, 20 évvel későbbi tankok ellen megyek, szart sem érek nehéztankokkal. Akkor van esélyed velük, ha downtierbe ad be velük- Tiger II-essel pl 5.3-ba ad be, IS-4M-mel 6.7-be. De olyat évek óta nem láttam :D

    Ellenben a medium és könnyű tankok mozgékonyak, gyorsak, az ellenség háta mögé lehet velük kerülni aránylag gyorsan, ha jó pályára ad be, és van pályaismereted

    Maus-szal első kb 10 meccsen saját BR-be vagy lentebb dobott, jó is volt akkor, hogy hárman alig tudnak kiszedni. De persze a prémium Object 120 akkor is röhögve egylövésezett, aztán azóta 8.7-be dob fel minden meccsen a 7.7-es német presetemmel. T29 mikor meglett (akkor még 6.7-es volt), eleinte olyan 6.3 környékére dobott be, aztán elkezdett 7.7-be dobálni Leo 1-esek (akkor még 7.7-es volt a Leo 1) és Object 120-asok ellen, ott a 400 mm átütésű lőszerek ellen szart sem ért a T29-es, ellenben Tigrisek ellen jó volt a páncélzatom. IS-4M-mel ugyanez volt, amikor eleinte nem dobált fel vele, akkor istenkirály voltam, alig tudtak kiszedni, aztán feldobált, meg jöttek 400 mm átütésű lőszerekkel ez ellenfelek, és semmit sem ért. Cserébe lassú dög voltam.... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák