Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz #79335424 #10218 üzenetére

    erősen gondolkodok ebben a málnában.gondolom azért a B verzió mindenképp kell az 512 ram miatt.
    most azt nem tudom,hogy mennyire lenne maximálisan megbízható egy málna + asteriks páros?vajon gördülékenyen tenné a dolgát ha 7/24-ben menne?nem lennének fennakadások sem a málnával,sem pedig az asteriks-el sem?tehát amikor távrecsegni szeretnék,akkor elvileg minden hiba nélkül összekapcsol?mert csak akkor fektetnék be a málnába,ha tényleg maximum megszolgálja az árát hiba nélkül a mini telefonközpont.
    mennyire egyszerű felpakolni és bekonfigolni az instantwater által megalkotott beállításokkal az asterikset?esetleg ha elakadok,akkor tudtok segíteni benne?

    mekkora az a minimális sd kari méret ami megfelel a célnak?hívást nem akakrok rögzíteni.

    illetve mégegy kérdés: a T és a digi is sima vezetékesként kezeli a 21-es körzetet?vagy egyáltalán van olyan szolgáltató,amelyik nem vonalasnak kezeli?mintha úgy rémlene,hogy a voda nem.

    regeltem tegnap neophone-os számot.most azt írja hogy 2014.11.24-én fog lejárni.ezt fel kellene töltenem,ha nem akarom,hogy elvesszen?illetve,ha használom hálózaton belül,akkor az is használatnak minősül és hosszabbodik a szám elévülési ideje?ma indítottam hálózaton belül,de nem szerepel a neo híváslistájában.pedig sztem azt is kéne mutatnia,nem?

    huhh,jó hosszúra sikerült hsz,előre is köszönöm a türelmeteket és a válaszokat!
    bár somatom-nak címeztem,de azért egyben mindenkihez szól a hsz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák