Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Murphys2 #17190 üzenetére

    Szia,

    Én rendeltem nomadikus Digit, bár még velem sem találkoztál :)

    Azt mondjuk nem tudom, h mennyien használják, én a harmadik ügyfélszolgálaton tudtam venni, bár állítólag csak 5 számot kaptak induláskor/iroda. A kezdeti nehézségek után (pár napig nem működött, kétszer is szólnom kellett) most már ok, de őszintén szólva nem vagyok tőle elájulva - bár eddig még csak pár hívást csináltam. Lg G2-n használom Zoiperrel, 10 perc körül volt a leghosszabb beszélgetésem, szakadás nem volt, de a hang néha hullámzott az én oldalamon (Digi 100/50-es netem van), plusz a másik oldalon kollégám némi visszhangra panaszkodott. Amikor próbából magamat hívtam egy másik készüléken, én visszhangot nem tapasztaltam, de némi lag tagadhatatlanul van a rendszerben - nem elviselhetetlen, de azért észre lehet venni. Jah és ami számomra baromi idegesítő, h vmi miatt mp-re pontosan 1 perc alatt regisztrál be, időközben a Zoiper ki is írja, h regisztráció sikertelen, de aztán 1 perc után regisztrál. Nem tudom, h ez direkt van-e a Digi részéről (lehet, h a regisztráció túl erőforrásigényes v vmi más miatt akarják elérni, h folyamatos kapcsolattal használd, nem tudom - viszont a dellmontos accountok sip kliensen nálam kb 1 mp alatt regisztrálnak)
    Szerencsére direkt nem hűséggel vettem, úh ha nem változik a helyzet, visszaadom és annyi, bár majd még egy dedikált sip eszközzel lehet, h kíváncsiságból teszek egy próbát.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák