Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ksix

    tag

    válasz koma106 #11439 üzenetére

    Ha nem használod el a Blue Relax M 4 GB-ját, mert elég az 1-2 GB is, akkor a Telenor kártyás 1-2 GB + Deezer zene csomagjai is jók lehetnek 2500-3000 Ft-ért, főleg ha kihasználod vagy "odaadod" valakinek a Deezert. A Tesco hasonló csomagjához képest nem csak a Deezert kapod meg pluszban a 2 GB-hoz 3000 Ft-ért, de LTE-t is, persze csak ha a telefonod is tudja, meg van lefedettség hozzá. Ami viszont tény, hogy tapasztalataim szerint a Telenornak a legrosszabb a mobilnet lefedettsége a 3 szolgáltató közül, de olyan még nem volt, hogy legalább callback hívást ne tudtam volna indítani.
    Illetve a Telenornál vannak még ezek a kombinált csomagok is, hogy egy hétre, hálózaton belül X*30 perc + X*30 SMS + X*150 MB adatforgalom X*180 Ft-ért, amik elvileg korlátlanul újrarendelhetőek. Még ugyan nem próbáltam ki, de az X=4 kombinációt eddig minden kártyámhoz felajánlotta, azzal meg ugye kb. 1 hónapra (28 napra) 2880 Ft-ért ad Telenoron belül 480 percet, 480 SMS-t, és 2,4 GB adatforgalmat, ami szerintem nem rossz, főleg sok telenoros ismerőssel.

Új hozzászólás Aktív témák