Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SeF

    tag

    Üdv!

    Szerény személyem is használja eme szolgáltatást:))) mint mindent ezt is ésszel kell... Akinek az adatforgalom a gondja arra ott a macara client, nagyon jó a tömörítése. Nekem a forgalmam változó de minden időszakban megvan min 3kb/s éjjel pedig már 5k felett van.
    Pl. van egy nagyobb file 500kb fölött, fogom a telefonzsinórt beledugom a gépbe és 6után nyílt internettel letöltöm.Ennyi.

    A kollégának hogy miért is olyan jó??? 2ész érv miatt!
    - Korlátlan, bármelyik napszakban használható
    - Aki utazik az országban mint pl én is és nem mindegy hogy az emailokat mikor olvasom el és mikor válaszolok valamint ha valahol várnom kell egy órát vagy akármennyit, ott a laptop, szivargyújtó és nem unom magam halálra mások pontatlansága miatt... chat, msn vagy éppen PH fórum.

    A hab a tortán hogy út közben autópályán száguldva is velem van a net nem vagyok helyhez kötve...

    Sztem ezek nagyonis fontos dolgok, mert nincs az hogy vissza az irodába mert el kell olvasnom a méljeimet és közben meg késésben is vagyok...

    Az ára viszont ennél jobbat sehol sem találsz... havi 3125.- és egész nap online lehetsz...

    Aki csak emilt néz, chatel, msn-ezik és böngészget sztem ez bőven megfelel.

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Üdv!

    Nekem is vannak kapcsolódási gondjaim ha új windoboz kerül fel, de nekem bluetooth van, szerintem sokkal jobb mint az infra. Volt előtte infrám, hát megszakadt meg ha hívtak ledobott a netről:(

    A connect me meylik verzsönjét használod?
    Nekem volt előfizus net is, de most vitamaxozni kényszerülök:(
    Próbáld meg:

    gprs.wpb fájlban a
    Pdp_Apn=internet.vodafone.net sort írdd át erre:
    Pdp_Apn=vitamax.internet.vodafone.net

    talán menni fog. Több lövésem nincs hozzá:( Nekem ez volt a gond mindíg.

    Üdv: SeF

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    válasz Surviver #83 üzenetére

    Szia!

    A legújabb Connect me az a 1.40 ha minden igaz, én is letöltöttem de crc-s:(
    Most az 1.376 ot használom ebben át kellett írni a fent említett fájl mert belső hitelesítési hibá jelzett.

    Nekem a kapcsolatot se hozta létre:(

    A telefonom Nokia 3650 + vmi usb-s bluetooth adapter (ilyen kék színű dobozban volt:) )

    Általában nekem is eltelik 40mp vagy több mint egy perc is amíg elkezd dőlni a data.

    Eszembe jutott mégvalami, amikor nem volt tűzfalam akkor csinált ilyeneket hogy nem hozott le adatokat.

    A legtutibb ha tényleg ahogy írtad bemész a westendbe és odapakolod megmondod hogy mutassa meg neked lépésről lépésre mit kell beállítani, aztán jegyzetelj:)

    SeF

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    válasz Surviver #87 üzenetére

    Szia!

    Hát akkor gondolom mostmár boldogan száguldozol a szupersztrádán:))

    Hát az xp sok mindent nem komál én ezért is maradtam a millenniumnál, sztem ezerszer jobb...mondjuk a vélemény szubjektív:)

    Az én infraportom Redsnake IL600 USB volt nagyon frankó, igaz 2x többe került mint a bluetooth:) ha netán kékfogra szánnád magad akkor a www.speedshop.hu-n keresd ott vannak olcsón én is ott vettem. Eddig az Arzenálban voltak a Thököly úton, de ha jól tudom költöztek.

    Üdv: SeF

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    válasz Surviver #92 üzenetére

    Szia!

    Na remélem pontosan le tudom írni a lépést innentől:)) én ezzel szenvedek minden win reinstall után:)

    1. párosítsd
    2. jogosult legyen a gép adatcserére a telefonnal (ezt a telóban lehet beállítani)
    3. bluetooth beállítása, legelső elindítása a gépen
    4. nézd meg a com portokat hogy melyik com portot használja a bluetooth modem
    5. ha gondolod hozz létre új modemet a connect me-ben (pl nokia 6310 és ott majd megkérdezi hogy hányas com portot szeretnéd - a 4es pontban lévőt állítsd be)
    6. manuálisan kell létrehozni a kapcsolatot a telefonnal, de csak először nem tudom miért mert utána nem kell semmi csak a cm ben a csatlakozás gom aztán már gyerekjáték) MAGYARUL: bluetooth tray ikon jobb klikk -> quick connect -> dial up mittóménmi:)
    kapcsolatot létrehozza, telefonon figyeld hogy működik e, a gép eddig mindenfajta üzenettel bombáz, értelem szerűen válaszolni.
    7 connect me-ben csatlakozás
    És lőn: kapcsolat az eszközökkel-> PDP kontextus definiálása -> az egység csatlakoztatása -> hitelesítés ->KAPCSOLÓDVA :))


    Ha minden okés akkor ezzel mennie kell:) Sokszerencsét!

    Üdv: SeF

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

Aktív témák