Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgymac

    őstag

    válasz Hege1234 #9131 üzenetére

    három testvér az új 7-es menüben, a hangválasztóssal.
    Az első rész lejött, a második eljutott 94-96%-ig videóban, majd meghalt. A win10 fel akarta tölteni a hiba anyagát a tiltás ellenére az m$-nak, így megszakítottam. Utána mentem be a gépházban az alkalmazásokhoz, mert tuti befrissített valamit a háttérben. A telepítéseknél a Bárhonnan-t átállította Bárhonnan, de értesítsen ha van a store-ban hasonló. python eltávolít, gép újraindít, py 3.9.0 telepít, drm frissítés 2.2.6-ra, pip+hiányzó modulok+nf lefuttattat.
    A lényeg, hogy a linkból ki tudja hámozni a sorozat nevét, majd évad & rész kérdés után, kb. a hangsávok lekérdezésekor van hibaüzenet, nincs file. Az üzit a korábbi posztban találod.
    Közben a gépházban mindig visszaáll a store értesítéses opcióra és ha azon van, a store indul mindig a py helyett. Egyszerűen nem tudom, miért áll vissza mindig. Az alias-oknál kipróbáltam pyton és python3 megadást pipa és pipa nélkül is, vagy nem fut vagy store jelenik meg. cmd-ben python-ra shell indul, 3.9, látszólag működik, ahogy a script is a hangsáv letöltésig.

    path természetesen pipálva, régi motoros lennék shell ügyben.
    Mondjuk nem az első két pozíción van, mint a w7 alatt, ez akár probléma is lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák