Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz allfinanz #8424 üzenetére

    Ez a Hitler-féle ordítozós, Sokol rádiós hangzás éppenséggel szinte ellehetetleníti az érthetőséget.

    Valami das Territorium des großen deutschen Reiches meg valami ganz Europa... mintha valami erfolgreich vorwärts is lenne

    Amúgy a "virágboltban" ott van magyarul is.

    um Russland vollständig zu gerüstet vagy mi, de ez eleve így nem jó (bár ilyen 30-as évekbeli németet nem ismerek, tehát lehet akkor másképp mondták, mindenesetre most ez így nem jó)

    valami Echte Zivilisation, deutsche Zivilisation LOL valami werden wir in ihre Familie und in Ihr auch einfahren.. vagy nem tudom...

    meg valami um alle Anstrengungen und die ganzen Bemühungen... meg valami wieder eher frei... nem tudom olyan érthetetlen szar. :DDDD

    meg valami in der ganzen Welt keine ... meg vmi brennen ennek a mondatnak a vége.. (az ég vagy éget, ige)

    Ebből ugyan fordítás nem lesz, de ha valakivel sikerül analizáltatnod a többi kivehetetlen szart, akkor talán le is tudom fordítani.

    De természetesen ilyen hitleri propagandaszöveg.

    Gondolom olyasmi lehetett a dumája, hogy na majd ők megmutatják egész Európának milyen, ha a nagy német birodalom területszerző bulit akar. Nem tudom miben nyomultak sikeresen előre, de biztos. :DD Természetesen a mondatok legfontosabb részét: alanyát és állítmányát nem értettem, pedig a bővítményeknél talán fontosabbak lettek volna.
    Még van valami szó Oroszország teljes felfegyverezéséről... aztán valami maszlag hülyeség hogy valódi, német civilizációhoz fogjuk Önöket és családjaikat szoktatni. LOL

    Meg gondolom valami olyasmi akart még lenni, hogy mindent megteszünk, amennyire tőlünk telik, hogy Önök újra szabadok lehessenek...

    Na hát Hitlert se hallgattam még így, hogy mondjam el másnak mit mondott, de szerintem ezután nem is nagyon fogok. :C

    És természetesen le kellett lassítanom, mert nemcsak ordít az ipse, de hadar is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák