Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dante3

    addikt

    Pár rendőr vicc!

    Két rendőr elmegy az erdőbe, hogy karácsonyfát vágjanak maguknak. A térdig érő hóban gázolva órák hosszat keresik a megfelelő fát, de nem találják. A nap lenyugszik, feltámad a jeges szél, a távolban felvonyít valami állat. Az egyik rendőr odafordul a másikhoz:
    - Na, ebből nekem elegem van! A legközelebbi fát kivágjuk, akár fel van díszítve, akár nincs!

    Két rendőr először járőrözik repülőgépen. Megkérdezi az egyik rendőr a másiktól:
    - Mik azok ott? - és a propellerekre mutat.
    Erre a másik rendőr azt mondja, hogy ventillátorok. Majd megkérdezi a társa:
    - És honnan tudod te ezt?
    - Amióta megállt, úgy izzad a pilóta.

    Volkswagen kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:
    - Gratulálok, a hónapban ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!
    - Ááh, kösz.
    - Csak úgy kiváncsiságból, mire költi majd?
    - Azt hiszem leteszem a jogsit.
    Az anyósülésről megszólal a feleség:
    - Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.
    A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:
    - Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!
    Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:
    - Esz ittem mán á hatál?

    Két rendőr talál egy hullát. Nem találnak rajta semmi nyomot.
    - Te Sanyi, dobjuk át a szomszéd kerületbe, az ottani rendőrök is dolgozzanak valamit!
    - Rendben!
    Átdobják, majd másik kerületben a rendőrök meg is találják. Mondja az egyik a másiknak:
    - Józsi bazmeg, ez visszajött!

    A rendőr morfondírozik:
    - Nem értem! Én keresek százezret, az asszony nyolcvanat, havi tízezer összejön a piásüvegekből is, mégsincs soha pénzünk!

    A rendőrt nyaggatja a felesége, hogy neki kell egy krokodilbőr papucs. A rendőrök elmennek Afrikába, veszettül lövik a krokodilokat, aztán ezt mondja az egyik:
    - Még egyet lelövünk, ha nincs rajta papucs, akkor hazamegyünk!

    A rendőr és családja új lakásba költözik. Rendezkednek, kijelölik a falon a képek helyét is. A férj egy széken állva, kalapáccsal a kezében várja, hogy az asszony odaadja a szöget. Az asszony véletlenül fordítva adja, úgy, hogy a szög feje áll a fal felé.
    - Anyukám! Adj egy másikat! Nem látod, hogy ez a szemközti falba való?

    Két rendőr találkozik az utcán. Az egyik görget egy hordót. Megkérdezi tőle a másik:
    - Hová görgeted azt a hordót?
    - Azt mondta az orvosom, félévenként vigyem be a vizeletemet.

    Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Új hozzászólás Aktív témák