Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patomi

    őstag

    válasz tomp #4919 üzenetére

    Nos, kicsit halgatgattam őket és azt kell mondjam az Edifier X5 = Edifier x3. Talán picit szelídebb basszus, de inkább placebo. Amúgy nagyon kényelmes minőségibb benyomást nyújt mint az x3. Pálcika nem zavaró, sőt, nekem bejön. Az érintésérzékelés szerintem jobb mint x3-nál. Nem biztos, hogy a felárat megéri. Telefonálni jobb mint az x3. Csendben tökéletes, kis zaj mellett a fenti háromból a legjobb. Galaxynál fura volt páromnak, hogy a hang mikor jött akkor tök jó volt, majd a szüneteknél beengedte a külső zajokat. Kicsit szakadozottá vált ezáltal.

    A Galaxy buds nagyon megéri azt az árat amit adtam érte. Samu telefon mellett az app támogatás is kedves dolog, jól kiegészíti a fülest. Az EQ dinamikus módban tetszett a legjobban. A környezeti mód is jól működik. A hangja nagyon kellemes, órákig el lehetne hallgatni. Végre a spinfit cp360 is méltó társra talált. Nekem nagyon tetszik ez a sárga szín is. Biztos vagyok benne, hogy a kedvenceim közé emelkedik ez a füles.

    Kiegészítésként megkapta kék szilikon tokot is. (Csápájev nem tetszene a hangképe)
    A QCY T10 legnagyobb meglepetés a három közül. Nagyon tiszta kellemes hangzás, olcsó ár jellemzi. Ebben nem a KZ S1 féle armatúra van(ráadásul dual). Minden tartomány szépen szól, de nincs meg benne a Mifo féle meleg hatás. Inkább nagyon kicsit V. Telefonálni is jó vele, kicsit az Edifier x5 alá helyezném ebben. Viszont az érintő felületet eltalálni szinte lehetetlen. A gyári illesztékek vackok, rá kellett tennem a misodiko TWS-Joy 3. pár harangot amivel éppen, vissza megy a tokba.

    Nekem sikerült $20-ért megcsípni, de a jelenlegi $25-$27 körüli árat is bőven megéri.
    Üzemidő, illetve tok, akkukapacitást illetően nincs még tapasztalatom velük.

    Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Új hozzászólás Aktív témák