Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • din90

    csendes tag

    válasz Csongor Oszt #8608 üzenetére

    Üdv ismét! :)

    1more Comfobuds Pro
    Végül úgy döntöttem, hogy eléggé dicsérték mindenhol, az ára is egész baráti, úgyhogy belevágtam.
    Megrendeltem (a kéket), 4 nap alatt itt volt.
    Hosszú távon még nem teszteltem, szóval az aksit még nem tudom mennyit bír.
    Ami viszont biztos, hogy a zajszűrése egészen jól működik (kb metro szintű zajban tesztelve), már a közepes zajszűrés is egész kellemes, pár órányi használat után sem tűnik kényelmetlennek és a hangja is rendben van. Kipróbáltam a telefonálást is (szintén ipari környezetben), a vonal másik vége is tejesen rendben volt állítólag. Az egyetlen furaság az volt, hogy kivenni kilehetett az egyik fülest telefonálás közben, visszatenni már nem, mert megszakította a hívást, viszont elindította a zenét. :D
    Ami nem meggyőző, az a tok záródásának ereje, az nem tudom meddig fogja bírni. (Tart rendesen, csak valamiért erősebbre számítottam. De ha így marad és nem nyílik ki, akkor pont nem érdekel. :) )

    Azt nem állítom, hogy megéri a felárat a pár előre elkészített equalizer téma, de biztosan van akinek ez bejön. Másodjára már lehet a feketét rendelném. Mindegy, így sem bántam meg, első blikkre elég jónak tűnik.

    Köszi a tippet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák