Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz bianca3 #7676 üzenetére

    " ... az első vezetéknélküli fülesem ... "
    Ez nem ilyen vezetékmentes füles specifikus dolog. Egy jó ideje (dátumot nem tudok fejből) már a telefonok, tablet-ek és, igen a bluetooth fülesek esetén is a type-C csatlakozó az uralkodó (sajna még mindig akad micro-USB-s ...). Az, hogy te ezzel még nem találkoztál, azt jelenti, hogy a telefonod is még mico-USB-s.

    A Ramoskaa által belink-elt képen egyébként jól látszik a különbség. Ne érts félre, tényleg jobbító szándékkal írom, de legközelebb - ha elsőre nem megy bele az adott csatlakozóba az a kábel, amit szeretnél, akkor - inkább vedd szemügyre közelebbről, mert úgy már látszani fog, hogy más a csatlakozó kialakítása (ugye a micro-USB-t, pl. csak egyféleképpen tudod csatlakoztatni, míg a type-C-t "így is, úgy is" (→ "forgatható").

    "USB-st át lehet alakítani type-C-re? Van ilyen kis kütyű?"
    Van. Úgy értem, hogy micro-USB → type-C átalakító létezik. Én pl. ilyet vettem még évekkel ezelőtt.

    #7680 RedCactus
    "Nem volt a csomagban type-C töltőkábel?"
    A leírás szerint kellene, hogy legyen, de ha jól értem, használtan vette, szóval lehet, hogy az előző tulaj elhagyta vagy elfelejtette odaadni.
    Mit tartalmaz a csomag
    • CX 150 BT fülhallgató
    • Fülgumi szett: (XS/S/M/L)
    USB-C töltőkábel
    • Gyors üzembehelyezési útmutató
    • Biztonsági útmutató

Új hozzászólás Aktív témák