Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belashx

    senior tag

    Megérkezett az Edifier NeoBuds Pro.
    Eddig nem sok tapasztalatom van vele, mert tegnap bontottam ki, aztán inkább magában járattam, ma meg meló (és szintén járatás).
    A basszus valóban nem kevés (fú, de finom vagyok :)), de ahogy ígérték van EQ, ami ráadásul elég jól testreszabható. 4 sáv van, lehet állítani, hogy melyik, mennyi Hz-nél végezze a dolgát, ill. azt is, hogy milyen széles spektrumban. Így egész jól be tudtam lőni, de mint írtam, nem sokat foglalkoztam vele.
    Számomra a magas harsányság nincs meg, de nem tudom, hogy a fülemmel van baj, az ízlésem nem egyezik a tesztelő(k)ével, vagy valamit változtattak a végleges verzión.
    8(vagy 7?) pár illeszték van a dobozban, így biztosan mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
    LDAC kapcsoló is benne van az appban, de egyelőre csak feldob egy szöveget, hogy ez hamarosan aktív lesz.
    A többi funkcióról sem nagyon nyilatkoznék, főként összehasonlítási alap híján. (pl. zajszűrés)

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Új hozzászólás Aktív témák