Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz <Adamsky> #6367 üzenetére

    Mikor megjött a BT adó, akkor csináltam egy tesztet. Telefon a szobában, kimentem a konyhába, pár m, 2 fal, könyvek egyéb limlomon át már szakadozott. Ugyanez a fejhallgató a papíron 80 m hatótávú két antennás adóval ugyanazon a távon vígan, tökéletesen folyamatos. Szóval valóban az emberi test elég problémás, nem csak hogy víz, hanem vezetőképes víz az oldott sók miatt, telefonoknál a jó antenna hiánya és talán a teljesítmény visszafogása miatt írnak 10 m-t, gondolom a BT adó meg nem sajnálja az energiát, plusz a két kihangolt antenna is sokat tud dobni. És amikor lecseréltem a telefont, akkor is hirtelen javult ez a séta közben szakadozás, pontosabban eltűnt, bármelyik fejhallgatóval stabil, pedig egy alap olcsó modell az új teló is (Doogee Y8 Plus). Fülhallgatót csak itthon használok, de amikor fekszek és mellettem az ágyon a telefon, az elég hasonló az utcai pozícióhoz, csak 90 fokkal elforgatva.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák