Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz skype #3496 üzenetére

    "Ezekszerint itt a hozzászólók nincsenek olyan helyzetben, hogy kimerjék nyílvánítani a véleményüket, csak Ő."

    Te (és frame>24) itt most mit próbálod kelteni a hangulatot? Előbb értelmezd a szituációt! :(((
    Az volt a helyzet, hogy ő kijelentett dolgokat, amik szerintem egyértelműen tévesek: mint például hogy: "a pszchiátria a lélek feltérképezésével foglalkozik" ; "a tudomány elsimeri a lélek létezését" (#3468), stb. Ezek a kijelentések, mivel nem felelnek meg a valóságnak, reagáltam rá érvelő módon, mire ő mindenféle ellenérv nélkül, ironizált és tréfált velem, mint utólag kiderült nem negatív szándékkal, de ez teljes mértékig másképp volt értelmezhető, erre reagáltam keményen hogy ezt azért nem kéne.

    Te mellesleg még csak a reakciót sem vagy képes értelmezni, mert nem a vélemény nyilvánításra írtam hogy nincs abban a helyzetben hogy megtehesse, hanem az ironizálásra. És ez marhára nem mindegy! :(((

    "Azt, hogy van-e lélek, meg van-e Isten, had döntse el már mindenki saját belátása szerint"
    Az hogy ezek vannak e, nem attól függ hogy kinek mi a belátása. Mellesleg ki mondta hogy el kell fogadni a másik véleményét? Ha Te nem akarsz ezen vitázni, mert úgy érzed annyira bölcs vagy a világot illetően hogy biztos válaszaid vannak, akkor jó lenne ha leírnád hogy miért olyan biztos, ha nincsenek akkor pedig ne fölényeskedj és tituláld értelmetlennek a vitát(lehet ez nem pont te voltál, hanem asszem frame>24). Én például azt próbálom kifejteni hogy miért olyan nagyon valószínű hogy nincs se Isten se vallási értelemben vett lélek.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák