Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psych0

    őstag

    Amúgy mit szóltok a népszámlálással kapcsolatos gáz dolgokhoz?

    Elsőkörben, Mely vallási közösséghez, felekezethez tartozónak érzi magát?
    valami, nem tartozik, ateista.
    Nekem pl kettőt lett volna kedvem beikszelni, ráadásul a véleményem szerint az ateista és a nem vallásos szinonimák, de én úgy érzem, hogy azt erőltetik, hogy aki ateista annak az a vallása, hogy "nincs isten", nem pedig csak simán lesz_rja. Gondolom ezt a húzást azért játszották be, hogy a diagramokon minél nagyobb csík legyen a vallásosoknak, és látszólag minél rövidebb a nem hívőknek.

    Másodiknak, meg a tenyérbemászó reklámkampány, hogy "merd bevallani, hogy xxx vagy"
    valószínűleg egy anonim kérdőívnél nagyon sok félnivalója van a polgárnak, főleg, hogy az ország legnagyobb felekezetéről van szó. Vajon fejkvótát kapnak az egyházak az emberek után? Nekem ez eléggé úgy tűnik, hogy az embereknek kvázi eszébe juttatják, "hogy be kéne írni a "xxx-t", hamár csecsemőként összefröcsköltek", noha azóta csak egyszer volt templomban, mikor az öccsét is "beavatták", mer ez a szokás. Tehát valójában kampányoltak azoknak a szavazataiért, akik igazából nem is vallásosak, de gyerekként ráerőszakolták a felekezetet, és emellett reménykedtek, hogy a szavazók nem olvassák el az érzi magát kitételt.

    "As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Új hozzászólás Aktív témák