Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #65675776 #859 üzenetére

    Mondjuk csipesz talán az ecigimhez sem ártana

    Esetleg tudsz valami jó szettet ajánlani?

    Egyelőre nem tervezek kukacokat fújni, talán meghaladja a képességeimet.

    Igen Academy makett, anno nem is volt drága, pont annyiba került mint egy belső nélküli tigris(talán egy minimálisan többe). 10900Ft talán 2011-ben.

    Úgy voltam vele, ha nagyon meggyűlne a bajom a belső térrel, még mindig tudok egy sima tigrist csinálni :)

    2-3* akkora munka szerintem. Jó ár-értékű szett, mert szemenkénti lánctalpakat adnak és adnak fotómaratott alkatrészeket is(hűtőrács a tank motortere fölött)

    Konkrétan ez volt amit megcsináltam: [link]

    De létezik későbbi Tigris változat is ugyanebből.

    Azt tudom hogy nem tökéletes ez a szett(ha nagyon szigorúan nézzük), eljárt felette az idő, de a belinkelt fórumot tanulmányozva fel lehet javítani(mármint az előzőt, nem ezt). Részletek hiányoznak, illetve a legfőbb és leglátványosabb hibája az a lőszerrekesz, ott ugyanis 4 sorból áll a lövedék, nem pedig 3 sor. Én sajnos ezt csak később tudtam meg. (vesd össze a belinkelt megépített és az enyémen a lőszerek számát).

    Kiadhatnának ebből egy javított verziót is különben, fantasztikus sikere lenne. :)

    Azóta egyébként vannak hasonlók, királytigrisből is, de szerintem a Tiger I az igazi legenda :)

    Lőszerek, tehát ez: [link] Helytelen a 3 sor
    Helyesen: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák