Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robb202

    tag

    Hi most találtam ezt a forumot. Az én tapasztalataimat is leírom. Idáig nem nagyon említették de én a http://monsterseed.hu/ -nál vagyok már kereken egy éve és idáig alig álltak talán ha 6x volt üzemszünet. Support van msn-en és sokszor online és válaszolnak is. Nagyon jók a tapasztalatok mind belföld és külföld. A külföld tényleg nagyon jó.

    Viszont sajnos egy jó hónapja egy számomra fontos tracker (hdbits) blokkolta az ip-t mert állítólag túl sok user akar seedelni oda egyszerre arról a szerverről. Ezért meg vagyok lőve. Minden tracker működik csak az nem.

    A kérdésem az lenne, hogy tudtok erről valamit? Sürgősen kellene seedelnem hdbitsre viszont itthon sehol nem láttam olyat hogy külföldi sávszélességet is adna valamelyik szolgáltató.
    Rajtuk kívül egyedül a seeder.hu biztosít külföldit de az nagyon drága. Viszont úgy tudom ők a legjobak meg a monsterseed.hu
    A kérdés az, hogy ha a monsterseed-et blokkolták akkor a többieket is? Valaki járatos ebben hdbits-en?

    Valaki tud más megoldást mitévő legyek? Fontos lenen a megbízható külföldi sávszélesség. Segítsetek. Előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák