Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robogo81

    aktív tag

    válasz robogo81 #816 üzenetére

    Megvan a hiba megoldása,akkoriban amikor a fiókot létrehoztam 2x regisztráltam,mert az elsővel gondok voltak(nem akart belépni,lejárt bejelentkezési idő-de azonnal beirva,várakozás az igazoló emailra többször,jelszóváltás,stb),és a másodikra ment a steep,de azóta nem jelentkeztem be a fiókba.
    Már elfelejtettem mire regisztráltam,de a levelet megtalálva azt hittem az volt a működő fiók(de nem arra ment a játék),ekkor a többi email címeimet is átböngészve bepróbáltam a másikat, ahová be is lépett,és ott volt regisztrálva a teljes játék(szerencsére a jelszavakra pont emlékeztem).

    (#817) Timstrike: Talán ,csak talán próbáld meg más hálózatra kötni ideiglenesen a gépet(ha van mobilnet akkor arról menjen a gép pár percre,vagy keresni valami ingyenes vpn-t,ami egy időre elrejheti a neted ip címét,lehet arra alergiás az uplay(nálam a sima nettel nem is jelentkezik be,csak kerülővel megy,de ez a szolgáltató hibája,már jeleztem feléjük,elég sok gondom van velük,de semmi, külterületen csak ők vannak,nincs kábel).

    redmi note 8 . psn:robert_warior

Új hozzászólás Aktív témák