Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robogo81

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gondoltam ideje lenne létrehozni végre egy fiókot végre,az ubi oldalán regisztráltam,email/jelszó rendben,utána írta hogy erősítsem meg az aktiválást a címemre küldött emaillal,rendben megvolt az oldalon kiírta hogy sikeres.
    Azután kérte a belépést a fiókba,de azóta nem enged be azzal az üzenettel hogy: Fiókodat zároltuk a sikertelen bejelentkezési kísérletek miatt. Próbálkozz újra később.
    Jó vártam pár percet,megint ugyanez,vártam 1 órát ,ugyanez,ez tegnap estefelé volt,ma délután belépnék,hátha elég lesz neki 10 óra,ugyanez,leszedem a klienset,hátha,ott is ugyanez az üzenet fogad,plusz abban 10 percet írnak a felfüggesztésre.
    Próbáltam jelszavat váltani,de azzal se csinál semmit.
    Mivel semmi sincs a fiókban nem ér veszteség,de később mi van?Még csak az ügyfélszolgálattól se tudok kérni semmit, mert a fiókba belépést kérik első lépésbe.
    Meg szívesen begyűjteném elsőre a Steppet.

    [ Szerkesztve ]

    redmi note 8 . psn:robert_warior

  • robogo81

    aktív tag

    válasz robogo81 #715 üzenetére

    Oké haladok valamerre,ha használok VPN-t,akkor belép a klienst,ha nem akkor nem enged,szóval a gond a szolgáltatónál lesz,az ubi nem szereti az ip címemet.
    Addig megy a vpn amig belép,utána kikapcsolttal lehet használni a klienst,most tölti a steppet,remélem gond nélkül befejezi.

    [ Szerkesztve ]

    redmi note 8 . psn:robert_warior

  • robogo81

    aktív tag

    válasz Golden9 #714 üzenetére

    Üdv! tudom fura lehet hogy most válaszolok egy éves hsz.-ra,de akkor ez teljesen ingyenes volt ugye? hogy 1x játszottál vele,és véglegesen bekerült a könyvtáradba?
    Mert akkoriba párszor még játszottam vele,de akkor le is raktam,de most ránéznék,de csak azt adja be hogy kódot kér,mintha most telepíteném,a könyvtárban ott van,de nem lehet indítani,meg frissíteni.

    redmi note 8 . psn:robert_warior

  • robogo81

    aktív tag

    válasz robogo81 #816 üzenetére

    Megvan a hiba megoldása,akkoriban amikor a fiókot létrehoztam 2x regisztráltam,mert az elsővel gondok voltak(nem akart belépni,lejárt bejelentkezési idő-de azonnal beirva,várakozás az igazoló emailra többször,jelszóváltás,stb),és a másodikra ment a steep,de azóta nem jelentkeztem be a fiókba.
    Már elfelejtettem mire regisztráltam,de a levelet megtalálva azt hittem az volt a működő fiók(de nem arra ment a játék),ekkor a többi email címeimet is átböngészve bepróbáltam a másikat, ahová be is lépett,és ott volt regisztrálva a teljes játék(szerencsére a jelszavakra pont emlékeztem).

    (#817) Timstrike: Talán ,csak talán próbáld meg más hálózatra kötni ideiglenesen a gépet(ha van mobilnet akkor arról menjen a gép pár percre,vagy keresni valami ingyenes vpn-t,ami egy időre elrejheti a neted ip címét,lehet arra alergiás az uplay(nálam a sima nettel nem is jelentkezik be,csak kerülővel megy,de ez a szolgáltató hibája,már jeleztem feléjük,elég sok gondom van velük,de semmi, külterületen csak ők vannak,nincs kábel).

    redmi note 8 . psn:robert_warior

Új hozzászólás Aktív témák