Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz ztsoft #57298 üzenetére

    Én tavaly voltam úgy, hogy lelépek: 1 hónap eltéréssel 2 alkalommal is több napra behalt a szolgáltatás, 2x1.000,- Ft jóváírást kaptam ugyan, de nem vígasztalt, aztán amikor harmadszor is leállt és az automata azt mondta be, hogy a hibajavítás várható ideje a következő munkanap, akkor eldurrant az agyam. Érezte is az ügyfélszolgálatos, hogy itt már baj lesz :) , így gyorsan ajánlott 2.000,- Ft jóváírást, amitől egy kicsit sem lettem nyugodtabb, csak attól, hogy - ígéretükkel ellentétben - 1 órán belül elhárították a hibát, és azóta is baki nélkül megy minden (router felejti el néha a pre-assigned IP addresseket, de ennyi -szerintem - belefér). Ettől függetlenül szinte biztos voltam benne, hogy hűségidő lejártakor lelépek, pláne akkor, amikor láttam, hogy az Invitel 3.500,- Ft-ért ad 88 TV-csatornát, 5 Mb/s-os netet és telefont. Gondoltam, megtartok mellé egy 30 Mb/s-os UPC-s netet és király lesz minden, mert lesz még backup kapcsolatom is összesen 6.500,- Ft-ért! Ekkor "leptek meg" azzal az ügyfélmegtartó ajánlattal, hogy a bronze csomagból gold lett, maradt a 30-as net, mellétették a telefont, és mindezt úgy, hogy 5.500,- Ft maradt a havidíjam (2 év hűséggel).

    Tényleg, ez utóbbi jó ajánlatnak számít, vagy nem voltam elég kemény? :)

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák