Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz molvany #2904 üzenetére

    Én is most vettem így tvt és nekem az öt perc kb. 30mp volt, mert jó adós vagyok.

    Viszont nem érted a lényeget....
    Ha megbízást adsz a upcnek csoportos beszedésre akkor az ALÁÍRT formanyomtatványt a upc beküldi a bankodnak, ahol le kellett adnod egy aláírás mintát, amit összehasonlítanak és ha nem stimmel a upc papíron szereplő az általad a bankban leadott aláírással akkor a bank NEM ENGEDÉLYEZI a csoportos beszedést!!!!

    Én ezzel arra utaltam, hogy írd alá a upcnek a papírját "nem egyező módon" mint ahogy a bankodnál szerepel és a bankod úgysem fogadja el a csoportos beszedést, ilyenkor a bank a upc papírját kipostázza a címedre és megkér ha valós a "beszedés" akkor fáradj be a bankba személyesen aláírni!

    Tehát aláírsz - nemfogad el bank - te meg fizetsz a upcnek ahogy akarsz........
    Remélem érthető voltam!

    A bankrendszer meg szerintem nem fikázando mert én pl. mindent tudok a neten keresztül intézni, kivéve csak akkor kell bemennem ha új jelszó kell a netbankhoz........

    Szerintem Németben sem kolbászból van a kerítés, akinek meg nem jó itthon unióban sok a lehetőség.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák