Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • indianka

    tag

    sziasztok,

    előre is bocs, én is lusta vagyok végigolvasni a topicot, na meg sajnos nincs szellentésnyi időm se a munkám miatt.
    a lényeg, hogy szeretnék segítséget kérni. adott egy pc, nem mai darab, de azért még egész jó, ATI 9200SE videokártya van benne. dvi-ról hajtok egy LG monitort, plussz adott egy nagggyon alap samsung crt tv, cz-21n112t a típusa, egy éve vettem. a feladat, hogy össze kellene kötni a kettőt, hogy amikor filmezem a gépen, akkor nézhessem a tv-n. láttam hogy a tavir.hu-n lehet kapni fasza vga-rgb kábelt kapni, viszont azt a választ kaptam, hogy nem biztos hogy menni fog a tv-mel. esetleg valami elternatív ötlet? meg egyébként is. hogy kellene nekikezdenem? azt sem tudom hogy mi micsoda sajnos ezekben a dolgokban, elég láma vagyok tv-out ügyben. rca-rgb-scart...stb...szóval ezeket nem igazán ismerem.
    szóval hogyan kellene összekötnöm esetleg? vagy inkább vegyem meg a említett kábelt és majd meglátjuk? :F :F :F :F

    előre is köszi a válaszokat


    ja:a tv-n hátul van egy scart bemenet,de nem tudom hogy az alkalmas-e a kábelhez...esetleg valakinek tapasztalat?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák