Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbur

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne, hogy hogy tudom össze kötni a tv-met a sz.gépemmel, ha nem engedi, hogy elsődleges képernyővé tegyem a tv-t? Radeon 9200 Series videokártyám van, és van rajta tv-out. Össze akarom kötni a tv-vel, hogy filmet tudjak rajta nézni. De amikor összekötöm, nem ajánlja fel azt a lehetőséget, hogy a tv legyen az elsődleges képernyő, és a monitor a 2. . SVideo kábel átalakítóm van sima videokábelre, és úgy kötöttem össze. A sima képet átviszi, de a mozgóképhez elsődleges képernyővé kéne alakítanom, hogy ne egy sötét hátteret lássak film helyett. Amikor egy másik tv-vel volt összekötve, megjelent 2 piros gomb, és azzal lehetett beállítani, hogy melyik legyen az elsődleges képernyő. De most nem jelenik meg. Úgyh nem tudom mivel lehetne előhívni. Azt is megjátszottam már, hogy a másik tv-vel összekötöttem, megjelent a gomb, beállítottam elsődlegesre a tv-t, és utána csak átdugtam a másik tv-re (amin eddig nem ismerte fel) a kábelt, és ment a film rendesen. Szóval a beállítást tudja érzékelni, de mégse tudom beállítani, mert ha csak rádugom a tv-mre, nem ajánlja fel az elsődleges képernyő módot. Ennél a videokártyánál meg nem tudom, hogy hogy lehet klónozni. Úgyh ha vki tud segíteni, akkor azt megköszönném!!!

Új hozzászólás Aktív témák