Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz kpityu2 #71261 üzenetére

    Én két Modernát és egy Pfizert vettem fel szintén a háziorvosomnál, de már az első Moderna után két nappal jött amolyan fura mellkasi nyomás érzet, tartott két hétig, azóta több extrát érzek, és nagyon nem szeretem ha már 80 körüli a pulzusom, de mivel van egy örökletes bal kamra hipertrófiám, így a béta blokkoló szedése úgysem engedi nagyon 60-65 fölé. A szemem is csinált egy érdekeset, hirtelen hatalmas villámlások a balnál, látótér beszűkülés, de 5 perc és elmúlt. Nyilván vizsgáltattam nem egyszer a szívem meg a szemem is azóta, orvosilag semmi újabb elváltozás. Lehet csak véletlen egybeesés volt mindkettő? Sosem tudom meg. Most is tegnap óta rengeteg bedobbanást érzek, de ugye 3 napos front van jelenleg.
    Dare2Live: Csak beszélgetünk, és amint látod még nálam is voltak megmagyarázhatatlan tünetek, pedig ha valaki én tényleg oltás párti vagyok és voltam is. Az hogy már nem adatnék be többet, az egyrészt azért van mert sosem kaptam el, még náthás sem voltam, meg jelenleg nincs is akkora veszély messze mint az elején. A maszkot ellenben én is hordom zárt helyeken. Talán ha már szeptemberben itt lettek volna az oltások egyet beadattam volna, de már nem fogok.

    [ Szerkesztve ]

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz kpityu2 #71261 üzenetére

    Amennyiben kissé szabatosabban fogalmaznád meg, megvédenélek ;]
    Pl. így: "a vírus terjedésére a vakcina nincs elhanyagolható, jelentéktelen hatással van"

    De nem is nagyon értem, miért álltak most beléd, erről szerintem Kemenesiék is többször beszéltek, ha nem is domborították ki.
    Turbó IgG a megbetegedés ellen oké (lehet), sejtes a súlyos ellen oké (lehet), de IgA nélkül marad a maszk, távolságtartás, ezek nélkül meg a variánsok közel végtelen száma.
    (és még izgalmas kérdés lehet az is, amit asszem Ringman hozott, hogy a longosoknál két év után is mutattak ki virnyákot, ha ez nem csak töredék, hanem aktív cucc, akkor lesz még néhány százmillió variánsgenerátor, nehogy hiányozzon a covid a topiknak :P:U )

    https://medicalxpress.com/news/2023-07-mrna-vaccines-limited-omicron.html

    (akinek több ideje van, kereshet relevánsabb infót is, addig ez is jó lesz)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák