Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Ringman #25136 üzenetére

    Az a baj, hogy mindenki lapul, mint sz@r a fűben. Nem tudom, Orbánék mivel érték el, de egy-egy megszólalón (pl. Falus András, Duda Ernő) kívül - akiket egészen egyszerűen ignorálnak - mindenki hallgat, vagy ami még rosszabb, lassan "becsicskul" (legnagyobb sajnálatomra Rusvai Miklós is megindult ezen az úton; a múltkor hallottam őt is a Kossuthon beszélni... hát mintha aknamezőn járkált volna, úgy vigyázott minden szavára, nehogy valami oda - arra az adóra - nem illőt mondjon).

    Én őszintén szólva azt hittem, hogy miután az a fogalmatlan kis nyikhaj Gulyás képes volt Erdei Annának is nekitámadni (aki finoman szólva is elég komoly szakember, anno az Oxfordon is tanított; no meg engem is, de azzal nem büszkélkednék, mert régen volt, és nem sok maradt meg bennem az immunológiai tanulmányaimból :B ), legalább a Magyar Immunológusok Társasága a sarkára áll és kiad egy állásfoglalást, amelyben mélyen elítélik a politikusok minden szakmaiságot nélkülöző nyilatkozatait (mondhatjuk, álhíreit), és a szakma/szakmaiság nevében elhatárolódnak az olyan szintű és színvonalú megnyilvánulásoktól, amelyek méltatlanok a tudományos közösség/élet normáihoz (Kásler, Müller, Merkely - utóbbiért nagy kár, mert az ismerői szerint amúgy jó ember és kiváló kardiológus), szakmaiatlanok, és csak az átlagemberek félrevezetésére alkalmasak. De csak csönd van, dögszag és halál... Tényleg nem tudom, miként érték el Orbánék, hogy mindenki hallgat, de ebben valóban vérprofik, ez tagadhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák