Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #37171 üzenetére

    Hiszen régen volt ilyen!
    A munkahelyi volt a Windows NT/2000 vonal, otthon meg a Win9X/ME. Mindenki örült, mikor az XP végre egyesítette a két vonalat. Igaz a Home kicsit kevesebbet tudott mint a prof (munkahelyi) de egy platform voltak, csak prof kellett a több CPU szálhoz, de akkoriban otthon ilyen nem volt, még 2003-ban is sok százezres volt egy ilyen proci, meg hozzá a lap is, akinek tellett erre annak tellett Win XP Prof-ra is.

    Nem véletlenül szoktam felé lőni a gépigényt :) (Főleg régen volt érdekes, mikor az egy éves hardver már kezdett elavultnak számítani a 2 éves meg használhatatlannak, akkor pláne megtanultam, hogy az adott játéknál is felé kell lőni a gépigényt, mert a készítők is így tették.

    Na igen, én is voltam "városi patkány", és nagy könnyebbség tud lenni, mikor nem nézed állandóan aggódva az órát, hogy X időre végezni KELL, meg oda KELL érni, tök mindegy, hogy meló, randi, vagy egy görbe este, mert különben 30 perctől - reggelig tartó várakozási periódus kisgazdája leszel. Vagy taxi számláé.

    Ha már szobrom nincs, legalább Thai Chef levesem hagy legyen! ;]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák