Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz KROK640 #37164 üzenetére

    " bár szerintem nem jelenti a régi rendszer automatikusan azt h fel is vagy törve"

    Nem jelenti azt, de maga a rendszer sem naprakész, bizonyos szoftverek, webes dolgok lehet, hogy már nem, vagy nem úgy futnak rajta, ahogy elvárható lenne - mert hogy egyébként tudjuk, hogy szinte minden szoftver folyamatosan frissül, stb...
    Nem beszélve a különféle szabványokról, USB, stb, amik támogatása bizonyos régebbi rendszerekben még nem is volt jelen és elég macerás lenne használni...Nameg a biztonság sem utolsó dolog, hiszen a support időszak lejárta után már nem foglalkoznak a biztonsági rések befoltozásával, és így ez terülj-terülj asztalkám a különféle kártékony dolgok számára.
    Összességében elmondható, hogy nem baj, ha haladunk a korral, csak adjanak hozzá RAM-ot meg processzort meg gépet, amikor a 1000. frissítés jön ki 2 év alatt egy rendszerhez. :D

    "nyomnám ki a gépet pl mert rohanok el itthonról"

    Igen, ez ismerős, de főleg a melóhelyen, amikor mondjuk pénteken szopat, vagy pont ma, amikor holnap szabadságon vagyok, ezért ma olyan volt, mintha péntek lenne... Ilyenkor áramtalanítani szoktam mindent, nade amíg az az elvetemült telepítget (én meg túlórázom :D ), addig nem lőhetem ki alóla az áramot.
    Mert nyilván be lehet állítani, hogy pl éjszaka frissüljön vagy ilyesmi, de ahhoz meg bekapcsolva kéne hagyni a gépet, azt sem gazdaságos.

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák