Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz vargalex #5210 üzenetére

    Szia.

    a preall. értékét majdnem mindenhol 3-ra írták nem vágom mit jelent.
    (elméletben az hogy előre lefoglalja a fálj helyét nem hiszem hogy a vinyót annyira megterhelné.

    a ramot meg azárt vettem fel, hogy hátha elkezdi aktívan használni a vinyón lévő swapon 512MB-ot.
    Most este direkt "teszteltem" : amit írtatok ha csak seedelek az jól túri (7db-ot néztem)
    megnéztem úgy hogy e mellettt kizárólag 1 db fájlt töltöttem. Úgy is hiba nélkül ment. a többi seed vagy paused.
    Ha ezek mellé (1le 5fel) nyomtam egy újraellenőrzést, akkor dobott egy hátast (350mb-os cuccot akartam)
    nah szóval csendesen öregurasan lehet használni.
    De valami hardver elem nagyon nem bírja, mert ezek mellett a vinyóról 1mb/sec a másolás gigabit lanon (egyébként 8-9) és volt olyan hogy win alatt a becsatolt hálózati meghajtót X kb 2perc alatt nyitotta meg, illetve TR .net -es felülete is néha lassan nyílik meg de nagyon..

    Jól gondolom hogyha cserélem a ntfs-t ext -re akkor csak a vinyóhoz való csomagokat kell letölteni, és az összes beállítás samba TR stb megmarad. És csak az kell hogy az új vinyót a router felismerje, onnan a meglévő beállítások maradnak igaz?

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák