Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micilacko

    csendes tag

    Sziasztok... tudom sokan kérdezték már, olvassak utána, de már 2 napja ezt teszem.. A kolegám hozzám vágott egy TPLINK MR3420-es routert, amire felrakott valamiféle OPENWRT rendszert, de nem bír vele.. Semmi gond, nekem kell, vissza akartam állítani, de semmire se reagált.. PUTTY-val SSH-n kiadtam egy update parancsot, majd elvileg installáltam volna valamit, de nem történt sok dolog hosszú percek alatt sem, majd ki lett kapcsolva.. AZÓTA a ledek villogásán kívül semmi.. A gép nem kap IP címet, nincs átjáró stb :( Olvasgattam egy csomót, FAILSAFE módban putty-val telnetben el tudom indítani.. kiadom a mount_root-ot, elfogadja... A passwd -re már gáz van.. 5 karakteres jelszóra kiírja, hogy túl rövid, 6 karakteresre, hogy túl hosszú.. A firstboot-ra kiír ezt azt, de nem történik semmi 10 perc alatt sem.. Az rm -r erase rootfs_data-ra meg 10 percig dolgozik, s kiirja percenként, hogy fail 0x00000 0x100000 0x20000 stb F0-ig..
    Mi a fenét tudok vele kezdeni??? Nekem a gyári cucc kellene rá vissza, hogy használhassam wifis sima routerként...

    ELŐRE is köszönöm, ha valaki szán rám 1-2 percet..

    UI: Sajna nem értek hozzá, ha valaki segíteni tud, kérem soronként írja mit tegyek, mert nem vagyok ebben a témában otthon (bár már egy csomót olvastam róla)

    Laci

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák