Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz julius666 #4871 üzenetére

    Nem szokásom napi híreket linkelgetni, legalábbis magam részéről egészen ritkán csinálok ilyet. Ha viszont valaki beteszi, akkor szerintem mindenki el tudja dönteni, hagy az adott infó érdekli vagy sem. Miért lenne kevésbé idegesítő egy NER propagandista napi rutinja (nem rád célzok természetesen)? Van akit az egyik nem érdekel, másokat meg a propaganda nem érdekel (propaganda alatt gazdaságit is értek, mert általában onnan kezdik, hogy miért kiváló Marci, Misi, Gyuri és a többiek éppen aktuális agymenése). Mégsem kiált moderációért itt senki, hanem vagy válaszolunk, vagy tövább görgetünk aztán kész. Ha valami túl sok, akkor ott vannak a modik, majd eldöntik mi a teendő. A TG dolga sem az, hogy egyik vagy másik "oldalnak" több teret adjon. Nem irigylem persze a TG-t, mert itt nagyon nehéz különválasztani a kettőt és eldönteni, hogy adott esetben a content rezgeti a lécet vagy sem. Több topikban vagyok TG, tudom milyen ez.

    Ugyanakkor, velem szemben pl. csúnyán személyeskedett a tag, ami egyértelmű helyzet kéne legyen moderációs szempontból is, mégsem rohanok a modihoz. :U

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák