Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxkids

    őstag

    Sziasztok!
    Kicsit engem utolért a baj, de lehetett volna rosszabb időzítés is.
    Kedden értünk haza az Aurissal egy 1400km-es olasz, Dolomitok útról. Pénteken munkába menet Check Hybrid System felirat, villogás, csipogás. EV hajtás volt, csak a benzin motor nem indult.
    Harmadik újraindításra sikerült beröffentenie a benzinmotort, első kettőnél szörnyű hangok árán állt le pár másodperc múlva - muszáj volt indítanom hogy leparkoljak.
    Gyors hibakód olvasás, P0121 - [link] Pillangó szelep jeladó hiba
    Munkából hazafele beugrottam egy közeli Hybrid Toyota szervizbe, de ott gázpedál problémát mondtak… éreztem hogy annyira nem prios nekik a dolog. :F
    Innen haza indulva, hogy beszélek a Toyotával hétfőn a Hybrid garancia miatti hibakód törlés lehetőségéről és a továbbiakról indultam is haza (3km), de sajnos nem értem az utam végére. Az népligeti felüljárón elment a Ready is - addig amúgy szépen ment, csak a check engine világított. Se kép, se hang.. Hívtam az Assistance-t, 50 perc után meg is jött, nagyon jó fej volt a srác, szakadó esőben vitte az autót a közeli Toyota M5-be.
    Bízom benne hétfőn keresnek, és csak jó hírekkel, nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a folytatás. :(

Új hozzászólás Aktív témák