Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Toshiba A200 1S9 laptopom van, már több mint egy éve.
    CPU típusa Mobile DualCore Intel Pentium T2330, 1600 MHz (12 x 133)
    Alaplap neve Toshiba Satellite A200
    Alaplapi lapkakészlet Intel Crestline-GM GM965
    Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
    BIOS típusa Phoenix (09/27/07)
    Videokártya ATI Mobility Radeon HD 2600 (256 MB)
    Hangkártya ATI Radeon HDMI @ ATI Radeon HD 2600 - High Definition Audio Controller
    Lemezes meghajtó TOSHIBA MK1637GSX ATA Device (160 GB, 5400 RPM, SATA-II)

    Olyan problémám lenne, hogy... Nem jött be nekem túlzottan a géphez kapott eredeti Vista, úgyhogy feltettem a Win 7-et, már jó pár hónapja. Körülbelül 3 verzió fordult meg a bétából a gépen, tökéletesen működött. Mostanság jötek ki ugyebár véglegesnek mondott verziót, úgyhogy megpróbálkoztam egy Enterprise-nak mondott verzióval. Feltelepítettem, minden szuper, aztán feltettem a COD2-t, és azt tapasztaltam, hogy a töltöképernyő, és a menü kivételével játék alatt a processzor (vagyis én erre gyanakszom) furi ciripelő hangot ad ki, amit ez előtt nem tapasztaltam. Viszont amint leteszem tálcára, megszűnik a zaj. Ugyanez Far Cry 2-nél, Live for Speed-nél.

    A probléma felmerülése után feltettem egy másik, Ultimate verziót, azzal is hasonlót tapasztaltam. A meglepi viszont csak ezután jött, visszatettem azt a build-et, ami a végleges előtt volt, és a probléma még mindig megmaradt. Próbálkoztam videókártya driver nélkül, másik driverrel, telepítés után rögtön, mindenféle program feltelepítése előtt, tiszta windows-on, biosban az alap beállítások visszatöltése után is megmaradt a probléma.

    Valaki tapasztalt már hasonlót? Esetleg valakinek van ötlete, hogy mi okozhatja, hogyan lehetne megszüntetni?

    Mielőbbi segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
    Zsombor

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák