Hirdetés

Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Szép, nyugodt, csendes éjszakánk van. Ilyenkor éjjelesben kiszoktam menni az iroda elé a bejárathoz. A máskor hangos, zűrzavaros rész ilyenkor nyugod, sötét, és megnyugtató. Teljesen tiszta az ég, telihold van. Szépen látszanak a csillagok, lengedezik a lágy szellő. Szeretem. A munka is nyugodt (remélem az is marad), kibírom valahogy reggel 6-ig.
    Mai napom is olyan semmilyen volt. Otthonvoltam és pihentem, nemvoltam edzeni. Most nemvitt rá a lélek. Megnéztem egy filmet, nemvolt nagy eresztés. Aztán csak agyaltam, kattogott az agyam ezer meg ezer felé de semmire sem jutottam. Talán arra, hogy én ezt nemakarom életem végéig csinálni. De nemtudok kitörni a sorból, mert mindenhez pénz kell, sok pénz. Legszívesebben világotlátnék, járnám a Földet az országokat és ne magyalnék olyan felesleges dolgokon amik most megnehezítik a mindennapjaimat. De ehhez minimum a lottó ötös kell. Olvastam egy nagyon jó történetet, ajánlom mindenkinek. Engem nagyon meghatott, ha otthon olvasom biztos megkönnyezem.
    Kitartás Toma, erősnek kell lenned. :)

Aktív témák