Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Andras_

    tag

    válasz Sebestyen01 #6248 üzenetére

    Az FB-s oldalukon más is kérdezte tőlük, hogy mikorra várható a véglegesítő email. A csávó/nő azt se tudja mi van. :D

    XY-tegnap 0:01-kor:
    üdv! mikor várható rendelést megerősítő e-mail a The Divisionnel kapcsolatban? (Gold Editiont rendeltem elő, így nem szeretnék lemaradni arról sem, plusz az előrendelői ajándékokról) előre is köszönöm a választ!"

    Válasz- tegnap 13:38-kor:
    "A rendelése beérkezett hozzánk és a visszaigazoló e-mail is el kellett menjen az ön által megadott e-mail címre. Előfordulhat, hogy a levélszemét mappába érkezett."

    reagálás és pontosítás rá XY-tól - tegnap 13:56-kor:

    "üdv! még február 2-án rendeltem meg a GE-t, és kaptam is visszaigazoló levelet, de később nem fog jönni egy olyan, amivel a tényleges megrendelést lehet véglegesíteni?
    első rendelésem az 576-nál, máshol az előrendelés nem számít még végleges rendelésnek, hanem a megjelenés előtt körülbelül egy héttel kapunk egy újabb levelet, amit ha visszaigazolunk, akkor lesz végleges a dolog... de akkor úgy látom, hogy itt máshogy megy a dolog, csak tisztába szerettem volna tenni a dolgokat smile hangulatjel

    a kiszállítás a megjelenés napján várható, ugye?"

    Eddig még nem volt képes reagálni rá a koma a nagy elfoglaltsága közepette, de pár poszt azért sikeresen kikerült. .:D

Új hozzászólás Aktív témák