Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Desy

    tag

    Nos... azt gondolom, nálad a beállítások körül leget valami gubanc. Főként azért is, mert ha az egyik rész jó... akkor a másikkal lehet a probléma. Bizonyára a másik rész valahol hibádzik.
    Ha ezt a másik beállítást erőlteted, akkor ehhez kellenek mindenféle lényegi információval előrukkolni. Talán a játék utolsó frissítésének ideje szerinti környeztet kellene biztosítani...?
    Ami azt illeti... hogyha egy módon jól fut, akkor azt kell használni.
    Valójában és sohasem használtam vulkánt meg egyéb extra őrültséget...
    A játék attól jó ha fut...
    Amikor a tesztelési idő van... mesés... többnyire. Néha nem. És amelyik nem az később sem működik egy másik tesztnél vagy próba alkalmával. Irigylem a másikat mivel nála az a játék mozi szinten tökéletes? Igen, irigylem! Ugyanis bosszantó, hogy nekem nem akar működni. Az ilyen alkotások kiesnek a lehetőségeim közül. És van belőle jó pár...
    Az internetkapcsolatra sok dolgot rá lehet fogni. Azonban a legtöbb a felhasználói beállítások miatti probléma. Amikor nem, akkor a kiszolgáló alacsony képessége az ok. A szervereket időnként az átmenő forgalom mértéke szerint kikapcsolják és ez a hirtelen növekedéskor jelentős teljesítményveszteséget jelent. Néha a vonalakon túl sok a fölösleges adat... Szóval ismert ez mindenkinek. A 76 esetében is írtam a kiszolgálói problémát. Amikor az első szabad időszak volt ... semmiképpen nem találtam vonzónak. Amikor az utolsó... összességében is jelentős változások történtek. Akár a töréspont esetében. Az utolsó szabad időszak annyira élvezetes volt, hogy befizettem a játékra. És... ilyenkor gondolok arra, hogyha ezt a teljesítményt az első pillanatban is megadta volna a kiadó... akkor a bevételei az egekben lehettek volna! Ámde és azonban nem vagyok ilyen optimalitása mivel az Ázsiai árak a realitás és az EU pedig az igásló. Pontosan ezért sem vásárolnék a nyugati árakon...

    Az interneti elérés csak akkor elég gyors, hogyha a vonalat egy pajzskiszolgáló támogatja. (legalább is a rendszergazda szerint ez alaptény, mivel a reklámokat és a fölösleges adatcseréket meg a háttér-kapcsolatok és gép-társalgások sokaságát csak így lehet kiszűrni) Az itteni 1000/1000 kapcsolat 949-en a megfelelő géppel egy méréskor elérhető. Ha valami gond van a géppel... bármi... akkor ez lemegy 150...100... 10 alá...

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák