Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adrian360

    őstag

    Úgy láttam még nincs ennek a játéknak külön fórum témája, de szerintem megérdemel egyet, egészen jó, twitch-en is elégé felkapott, így indítottam egyet neki.

    They Are Billions a Numantian Games új játéka, amiben túl kell élni a zombik támadását, és mint a játék címéből adódik, azok igencsak sokan vannak.
    A játék ötvözi az RTS-t és Tower Defense játékmódot, kezdésnek van egy darab főépületünk és 5 db katonánk, és fel kell építeni a várost, fát, követ, vasat termelni, lakosoknak házat és farmot építeni, és természetesen védelmi eszközöket, falat, tornyokat emelni stb.

    Könnyítésnek a játék megállítható, így kicsit körökre osztott jellegű játékként, álló idő mellett adhatunk ki új parancsokat, építhetünk indíthatunk fejlesztéseket.
    Időnként jön valamelyik irányból egy-egy nagyobb horda, majd a játék végén egyszerre minden irányból elindulnak felénk, és ha ezt a végső támadást túléljük, akkor nyertünk.

    A játék nehézsége elsőre igen meglepő, sokféle képen állítható, de még könnyű fokozaton is hamar elbukhatjuk a játékot, ha nem figyelünk oda és egy kóbor zombi beszabadul a városba, megfertőzi a lakosokat, és hamar az egy zombiból tíz lesz, abból meg száz, és kezdhetjük is elölről a játékot.

    Jelenleg 4 féle map van, de ez csak a környezet témáját adja meg, egyébként véletlen generált pályán indulunk, így nincs két egyforma játék. Kezdésnek csak az első pályát kapjuk meg, győzelmekkel lehet a többit aktiválni.

    Jelenleg a mai "divatnak" megfelelően early access a steam-en, kb 23 €-os áron lehet megvenni. Későbbiekben lesz sima kampány mód is, most a sima játék mellett bekerült a heti ranglistás community challenge, a versengős kedvűeknek.

    Én még csak az első két pályán vagyok túl, de tudom ajánlani a játékot, tényleg igazi kihívás.

Új hozzászólás Aktív témák