Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    Sziasztok!

    A megjelenés óta végig akartam játszani a játékot, de bevallom, sosem volt időm, Elővettem, beletettem 20-30 órát, aztán mindig elhanyagoltam. 4x futottam neki PC-n, de a sosem jutottam tovább a Kaer Morheni csatánál. Szégyen, tudom, főleg a mai nap tekintetében hogy befejeztem a főszálat így 5 év után. :DDD

    Egy dolog kellett nekem ehhez:
    Hogy megjelenjen a játék nintendo switchre. Konkrétan mindig nálam volt a W3 hordozjató formában, és ha volt egy kis szabadidőm azonnal vettem is elő a címet. Pokolian sajnálom hogy 5 évbe telt befejeznem, mert életem egyik legjobb játéka volt. Konkrétan amikor belengetik hogy Ciri meghalt a white frost elleni harban, konkrétan bekönnyeztem. a CP2077 is megsiratott több alkalommal. Pokoli reális karaktereket tudnak kreálni a CDPR nál. Le a kalappal. Pokolian tetszett hogy a döntéseink hatással vannak a teljes sztorira. Szerencsére én minden döntést úgy hoztam meg mintha Geralt cipőjében lennék, így azt az endinget kaptam ahol együtt megyünk Witcherkedni Cirivel. Nagyon boldog voltam! Utólag youtube on megnéztem azt a végjátékot ahol Ciri ténylegesen meghal, hát elég szívszorító. Megcsináltam az összes questet, és witcher melót, lvl34 en fejeztem be a játékot. A DLC-k még hátra vannak! :K

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák