Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz Ilsyde #5332 üzenetére

    LOL, jogos. :DDD Legközelebb kisebb képet csinálok. :B

    Persze, ha nem sajnálod a betűket, leírhatod a teljes listát. :)
    Én sem használtam korábban a Managert, aztán rájöttem, hogy igen hasznos, mert nem kell másolgatni, egy gombnyomás a telepítés és törlés. Ha olyan a mod, akkor a telepítésnél felajánlja, hogy melyik variánst telepítse (mondjuk ilyen modom még nem volt, csak videón láttam a SkyUI telepítése kapcsán, ott az ikonok típusát ajánlotta fel választásra), és végül de nem utolsósorban jelzi, ha valamelyik általam telepített modból van fenn frissebb. :) Próbáld ki, igen hasznos.

    Mostanában amúgy én sem játszom vele, csak próbálgatok modokat. A sztoriban az első sárkány után vagyok, 11-es levélen. Majd akkor szeretném folytatni, ha kiadták a Creation Kitet, és egy kicsit realizálják nekem a játékot...pl. legyen értelme az alvásnak, evésnek, ne generálodjon re az életerő (és talán a magicka se), visszacsökkentsék a maximális teherbíróképességet, az őrök ne értesüljenek azonnal a bűntettekről (pláne ha nincs is szemtanú), az éjszaka és a barlangok legyenek tényleg sötétek, de ehhez korrigálják a fényforrásokat is, stb. Ezek volnának a legfontosabbak, amiket várok. Utána folytatom. Ez valószínű még legalább 1-1,5 hónap, de nem baj. Addig lesem én is a Nexust. :)

    SZERK.:
    Köszi Steve a képmódosítást! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák