Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz Skyhunter #13704 üzenetére

    A neten keresve akadtam erre a fórumra. A skyrim c. játékhoz szeretném feltenni a Real vision ENB nevű grafikai mod kollekciót, ami elvileg gyönyörű új grafikát varázsol a játéknak.
    Link:
    http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/?
    Már próbálkoztam vele, de nem sikerült. Felraktam persze a Nexus mond managert és elkezdtem sorba leszedni a felsorolt modokat (amik elvileg kellenek az összképhez), majd telepítettem őket a Nexus manager segítségével. Most ott tartok, hogy töröltem mindent és feltettem megint az alapjátékot :)... Igazából azt sem tudom, hogy melyik javító patch kell, valamint kell e valami alap textura csomag a működéshez. A telepítésnél eddig mindig felül írtam "yes to all" ha megkérdezte, de lehet ezt sem kellett volna...Angolul sajnos nem nagyon tudok.
    Ha valaki részletesebben le tudná írni, hogy az alapjátékból, hogyan tudom a linken szereplő (képek, videok) feltuningolt változatot megcsinálni, azt nagyon megköszönném. De ha nem is pontosan, legalább ötleteket adni, akik már jártasak a játék modolása kapcsán.

Új hozzászólás Aktív témák