Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Sziasztok!

    Kitoltam a division 2 és a dlc-t. Nem volt rossz kis játék, mindenkinek bátran tudom ajánlani, ha egy kis story, loot shooter gamehez van kedve, openworld világgal. A világ szépen néz ki, sok apró részletre figyeltek. Tetszett a dinamikus időjárás, a különböző frakciók. New Yorki dlc-nél meg tetszett a karácsonyi hotelnél szóló zene, meg egyik utcában, volt egy karácsonyfa. Szóval hangulatos egy játék. New Yorki dlc vége meglepő volt, várom a 3. részt a játékból. Egyedül az nem tetszik a játékba, hogy egyszerűen mindig és mindig vannak enemyk, pl elmentem egy Bounty vadászatra, és minden utcából jöttek a mobok, még onnan is, ami nem is a boss területe volt, szóval baromira zavaró volt ez nekem. Olyan volt mint Days Gone-nál , hogy ha lőttél, akkor mindenhonnan jöttek a zombik, szóval olyan fuu idegesítő volt. Én lassan haladva, 100 óra alatt kimaxoltam ami számomra fontos volt akkor, nyilván csapatban és gyorsabb tempóval, hamarabb végig lehet menni a fő és mellék küldiken. Viszont, hogy nincs benne már több küldetés, így számomra ez a játék befejezettnek tekinthető. Psen mindenképpen megérte meg vennem 1690ért meg 4500 ért a dlct Viszont szomorú, hogy open béta óta nem tudták javítani a járművek, helyszínek betöltési idejét, talán majd a Ps5 ereje megoldja ezt. Amikor megnézek egy akció filmet, vagy rám jön néha a lövöldözés, akkor újra előveszem pár órára, de amúgy ennyi volt számomra a game. Viszont aki szereti a lootolást, meg hogy minél maxosabb szintje legyen a tárgyaknak meg az shd-nak illetve season szintjének, az még több száz órát is bele tud rakni. Szóval multi része rendben van neki.

Új hozzászólás Aktív témák