Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StormLine

    senior tag

    válasz Mike Farrel #2635 üzenetére

    Én nem szoktam ugyanazokat a skilleket ismételni több autóval, inkább megpróbálok sok skillt megcsinálni. Mondjuk még csak 1294-es a legmagasabb autóm. De ha erre van igény akkor összeszedhetnétek többen ajánlott skill listákat és összeszerkeszthetnénk a téma összefoglalóba (UFO1 dolgozik rajta). Hátha valakinek jobban működik mint a fenti Illusion Gaming-es lista.

    Egy kis számolgatás: egy skill platinumnál random 40-50-es szintű lootot dropol, akkor átlagosan 11-szer kell platinumot futni hogy meglegyen az 50-es. 4 féle bónusz van, ha egy bizonyos bónusz kell akkor átlagosan 4-szer kell 50-est lootolni hogy meglegyen az áhított bónusz. Az átlagosan 11 x 4 = 44 platinumos futam. 11 féle alkatrész van, tehát átlagosan 44 x 11 = 484 platinum futam kell egy autó felhúzásához. Ha a bónusz nem fontos akkor csak átlagosan 11 x 11 = 121.

    Lehet hogy gyorsabb lenne inkább az árát kifarmolni. Az 50-es alkatrész perk nélkül 27000 bucks-ba kerül, tehát egy autó felhúzása 27k x 11 = 297k bucks. Vannak erre is mások által ajánlott versenyek, de én nem csak a nyeremény miatt játszom őket. De lehet hogy más igen. Ha van rá igény és írtok listákat akkor ezeket is betehetnénk a téma összefoglalóba.

Új hozzászólás Aktív témák