Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flatlander

    friss újonc

    Sziasztok!

    Pár hete sajnos megadta magát a már több mint 10éve hibátlanul szolgáló Philips led tvm.Gondoltam mivel csak full hd,haladjunk a korral nem javíttatom meg bármennyire is szeretem hanem veszek valami újat. Elsőnek egy 50"os Samsungot vettem nagyjából az alsó középkategóriából.Ezt másnap vissza is vittem,nem gondoltam volna,hogy ennyire borzalmas a va panel képe. Maradt hát Lg.Mivel mindig pcre kötve használom, a képen kívül semmi további funkciója nem lényeges számomra.Ez már egész jó lenne,viszonylag szép színek még ha a kontraszt nem is erőssége.Viszont van egy idegesítő funkciója amit sehogyan sem tudok kikapcsolni,mégpedig a tartalomhoz igazított auto fényerő.Próbálom megszokni már több mint egy hete de ennél idegesítőbb és haszontalanabb funkciót még nemb*sztam. Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek....ha veszek bármilyen más ips paneles tvt mi a garancia arra,hogy azok nem csinálják ugyanezt vagy kikapcsolható ez a funkció? Már oleden gondolkozok,pedig nem akartam ennyit rááldozni... és hát annak is meg van a maga baja de legalább a képminőséggel nem lenne gond. Lg Um7100 Plb a tv egyként,nem nagy durranás de ha nem csinálná ezt az auto állítgatást azt mondom egészen élhető lenne,így viszont számomra használhatatlan.Járt már így valaki esetleg van bármi megoldás erre? Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák