Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz S W A T #320 üzenetére

    nem tudsz elveszni. ha mar alapszinten vagy akkor semmikepp. az alap dolgokat siman vagod. es mint meg lett mondva ha pl egy rendorsegi ugybe keveredsz ott a tolmacs.
    nagyon sokat lehet tanulni, de hetkoznapokban nem fogsz olyanokrol beszelni hogy a svabbogarak hogy szaporodnak. szerintem ahhoz hogy mindent olyan szinten megertsel mint magyarul ahhoz ki kene jarni a teljes iskolarendszert, mar amelyik feler arra a szintre. hiszen akkor talalkozhatsz az osszes olyan dologgal, problemaval, szavakkal amiken itt is keresztulmesz. en pl hiaba ertem meg szazszazalekosan a melomban mindent amit csak el lehet kepzelni, es hiaba pofazok napi 8-10 orat angolul attol meg orokre maradnak homalyos foltok kulonbozo temakban. ha pl egy egyetemes eszterga mukodesi elverol es alkatreszeinek karbantartasarol elkezdene nekem valaki magyarazni akkor meg lennek fogva. hiaba tanultam rola technikumban, es hiaba vizsgaztunk belole. szamtalan ilyen peldat tudnak felsorolni. hiaba elsz kint akarhany evet. ezek a temak gyakorlatilag sohasem fognak elojonni a hetkoznapi eletben, semmi amoba, papucsallatka, semmi fizikai, kemiai ill sorolhatnam vegletekeig. ettol azonban meg remekul el lehet boldogulni szerintem. siman be lehet illeszkedni. de rajtad is mulik hogy meg akarod e allni a helyed vagy hazafutsz a nehezsegek elol

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák