Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #98424 üzenetére

    Azt nem is neked írtam, hanem a kollégának, akinek az volt elsőre az érdemi válasza, hogy leoltott... Részedről pedig nem reagáltál semmit, csak erre fel kitessékeltél, holott nagyon is ontopik volt a felvetésem a Telekom piacszerző stratégiájával kapcsolatban, viszont érdemben már nem volt kedved reagálni rá, csak utólag..

    Digi optika valóban nincs itt sem, de nem is az internet árakat nem értem, mert abban nincs akkora különbség, hanem a TV árakat. Spec1 árakkal is meggondolandó a váltás, hogy aláírjunk-e 1 év hűséget azért, hogy a boxokat díjmentesen kapjuk, amivel eddig nem kellett foglalkozni mert nem is volt rá szükség, és amit nyilván ki is fognak fizettetni, ha az ember netalán 1 éven belül felmondja a szerződést... Na mindegy, majd nyilván felvetjük ezt a dolgot az üzletkötőnél, aztán meggondoljuk, csak azért írtam eredetileg is, csak mert nem értem ezt az egész koncepciójukat itt, hogy ilyen árakkal hogy akarnak ügyfeleket átcsábítani magukhoz, amikor a Diginél 3300 Ft-ért olyan TV szolgáltatást kapunk hűség nélkül amihez boxok és plusz kötelezettségek sem kellenek.. A csatornák között meg olyan különbségeket nem láttam ami mellbevágó lenne, és ami jó, hogy a Telekomnál viszont van, de a másik oldalról viszont a Digi sport csatornákat sajnálnám elveszteni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák