Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz kavarc #95584 üzenetére

    Nem. Én a 2Gbites csomagot kértem és így a feltöltésem 500mbit környéki , egyébként nem akartam beleszólni de optikán a 20Mbit baromi kevés , azt még koaxon is el lehet érni. Ez úgy van hogy az optikai kábel csatlakozik az ONT (így hívják modem+router egybe) aljára, a zöld színűbe megy a vezetékes telefon és van 4 sárga lan port, az egyikbe fog az IPTV menni a másik három szabadon használható. A csomagot kiszállás előtt már 4 nappal módosították kb 1 hétre rá mikor bent voltam és leadtam az igénylést.

    Megjegyezném hogy az ONT wifije 5 nap alatt bemondta az unalmast és most a régi routeremmel van wifi , még jó hogy nem dobtam ki :D

    Továbbá amikor bekötik , a szerelő fogja felhívni a központot és regisztrálják le az eszközödet. Nálunk az egész 2-2,5 óra volt.

    A többiektől kérdezném : Ez a gigabites net csak belógatás az elején ? Beszéltük hogy a gigabites nem sosem lesz gigabites és ezt főleg az r=1 userek nehezen értik meg :) Az addig oké hogy 930-950 et mértem az első pár napban de most már sokadik alkalomra csak 600-700körüli és a feltöltés is csak 50-100 között mozog. Ez mi a f*sz ? Jelenleg egyetlen gép használja csak ki a másik 3 off ... 50-70mbitre rálehet mondani hogy a gigabites net nem lesz soha gigabites meg r=1 user.. de azért ez már közelebb van a feléhez :F Ezt akár hogyan is nézem gáz ... Legutóbb a factory reset PPP -fh-pw-t azért kérdeztem mert hátha egy resi segítene. Persze semmi nem lehet tökéletes de ezt már furcsállom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák