Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cilindrik

    aktív tag

    válasz DBob #93428 üzenetére

    Hirtelen azt akartam írni hogy nem értek egyet mert nem írják sehol a korlátozást de honlapon ott van a további feltételeknél:

    "Több tv használata esetén annyi vevőegységre van szükség, ahány tv-készüléken nézni szeretnéd az adást. Több vevőegység (Set Top Box) használata esetén egyidejűleg 2 vagy 3 különböző csatorna műsora nézhető vagy vehető fel. Az egyszerre nézhető/felvehető csatornák számát az előfizetett szolgáltatáscsomag típusa és a lakóhelyeden elérhető hálózat típusa határozza meg. VDSL-, optikai és kábelhálózatok által nem lefedett területeken legfeljebb 1 db további vevőegység bérelhető a szolgáltatótól. VDSL-, optikai és kábelhálózatok által lefedett területeken legfeljebb 2 db további vevőegység bérelhető a szolgáltatótól. (Ez esetben, a HD adás egy időben csak egy vevőegységen fogható.) A pontos díjakról a díjtáblázatban nyújtunk bővebb információt. A vevőegységek a szolgáltató tulajdonában maradnak."

  • ferikek

    aktív tag

    válasz DBob #93428 üzenetére

    miért kérdeznék rá konkrétan, amikor azelőtt nem is tudtam, hogy ilyen lehet?
    Jött egy levél, hogy kábel vége, iptv az egyetlen. Felhívott egy üzletkötő, elmondtam, hogy mi a helyzet most (kábelnél volt 2 STB meg analóg az egyik TV-n, illetve a net előfizetés más néven fut), és rákérdeztem, műszakilag ok-e így. Azt mondták, hogy igen.
    Ha lehet 3 db STB-t, ami HD, akkor miért gondolnám azt, hogy ho-ho, abból csak 1-2 lesz HD - ha egyszerre néznénk.
    Persze, le van írva, most már látom, de mondom, szerintem laikus ember nem gondol arra, hogy egyszerre 3 TV-n egyidőben nem lehet HD-t nézni...

    Nem hiszem el, hoyg technikailag nem lenne megoldható...

Új hozzászólás Aktív témák