Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Boond #131131 üzenetére

    lejárt a szerk...

    Akkor vagy nincs ilyen problémája (1.)
    (2.) Vagy ismer vkit, aki ért hozzá... lehet épp te :)
    hol a gond?

    Nekem mind1 ki milyen netet vesz...

    De ez kicsit olyan, mikor vesz vki egy sport kocsit, de ki sem áll a garázsból... (vagy csak ennyi). Akkor neki kisebb is elég lenne... vagy más is megfelelne... (ezt arra hogy +6000).

    Amúgy meg tényleg mindenki azt csinál amit akar, meg amire lehetősége van.

    "egy normál filmre is órákat vártam"
    Kinek mi a normál... relatív. Szerintem azzal sincs baj, ha vkinek kisebb kell, meg azzal sem ha több...
    Tudok olyanról aki panaszkodik, de nem váltana, nagyobbra pl.

    "(egyébként ők nem is adnak 1000/300-alatt, na olyankor mi a helyzet? "
    Semmi. Attól hogy nagyobb nete van /lesz nem fog többet fogyasztani... - legalábbis állandóan nem jellemző. Ergo adhatnak többet, ha úgy sem használod ki. Főleg ha olyan szokásai vannak az előfizetőnek... vagy nem érdekli... Másrészt a gyorsaságából adódóan kevesebbet fogod használni - ideig, a nagyobb sebességet + marad tartalék.

    (egyébként meg már ott is 1000/1000 tudtommal talán telekom előtt kezdték, de mint írtam vannak más területek is, az ár meg annyira arányaiban nem különbözik).

    "ráerőszakolod őket, hogy de neked akkor is a 150-es kell?)."
    egyébként szerintem összetévesztesz vkivel... Én csak hozzászóltam mint te... nekem tök 8 kinek milyen csomagja van, felőlem lehetne 10Gbit-is.

    "El kellett volna olvasni azt a vitát, nem akartuk meggyőzni senkit, csak meg lett kérdezve hogy van is rá szüksége azon kívül hogy havi +500 forintba kerül?"
    Én elolvastam. Ha úgy gondolja, hogy neki kell... mert ez mennyire jó deal, akkor legyen, nem az én gondom, problémám. (akár kihasználja, akár nem). - Ha telekom ügynök lennék, akkor viszont azt mondanám, na ná hogy kell, még ha 1000-be kerül is vegye azt, hát 2x gyorsabb és csak egy ezressel több,e a hülyének is megéri nem de? :)

    Itt jön az üléspont álláspont kérdése...

    Nekem anno azért kellett a 100-as (habár le-be csak 45-50 tudott, ergo semmi sem változott), mert fel-be viszont 3x-os sebesség volt, és még olcsóbb is volt a jelenlegi csomaghoz képest (ja és az upp az pont kellett volna inkább mint le emelés...)

    Nekem amúgy 1-2000 a különbség a 2000-hez képest... De eleve pár hónapra gondoltam az ezrest, a-mig talán jobban kihasználom... De végül is lehet marad... mert jól jön a fel... ha vmit el kell küldeni... stb...

Új hozzászólás Aktív témák