Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz PhoenixSzG #46701 üzenetére

    Nem is hagynám annyiban - mint ahogyan kiharcoltam az igazamat a mobilinternetnél is -, de úgy igazából nekem nem fontos a Paletta. Az egyik családtagnak kellene, egy 70-es számért, de ha ezt leszámítom és figyelembe veszem azokat a körülményeket amik adottak - mobilinternet+ okostelefonok + Skype előfizetés -, és ezeket összehasonlítom a Paletta 100 percével, ahol 30 Ft egy perc, akkor arra jutok, hogy nekem, nekünk nem olyan jó buli. Ahol én vagyok, ott van mobil Wifi, 1,25 $-ért havonta 60 perc VoIP alapokon vezetékes irányba Skype-on keresztül, azért 2580 Ft + 1,25 $ vezetékes irányba. Nagyjából annyi, mint a Paletta csomag felára, de még a Palettás előnyt én nem igen használtam ki, ez hasznosabb számomra, mert a mobilinternetet viszont igen. Azt fontolgatom, hogy ha úgy adódik, amikor én itthon vagyok, odaadom a MiFi-t addig ameddig nekem nem kell, aztán lehet róla telefonálni. Persze most még figyelem, hogy mennyire ragaszkodnának a Palettához, de egyébként sem volt túl régen meg, július közepe előtt nem volt. Szóval nem alakult ki olyan nagyon nagy ragaszkodás hozzá, és tudomásul vették, hogy az új hoppának ez az ára, ezt választották. Szerintem egyébként jól döntöttek. Az egy 70-es szám meg nem csinál nyarat. De már arra is gondoltam, hogy oda adok egy 30-as kártyát egy felesleges mobillal a 70-es szám tulajdonosának (megbízható személyről van szó), aztán ez a probléma is meg van oldva. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák