Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linzenbold1

    csendes újonc

    Sziasztok!! Tudnátok nekem segíteni internet/tv ügyben?
    Ma voltam bent a telekomnál aztán az alábbi ajánlatot kaptam 2tv készülékre: 12056ft-ért 2000/1000 internet, 49hd+111sd csatorna szuper csaladi mozi csomag. Valamint egy alap simkártya 4gb mobilnettel amire semmi szükség, de ezáltal magenta 1-be kerülök. Az ajánlaton szerepel egy olyan, hogy igénybevehető kedvezmény30140ft vállat költés 24340ft. Ez jelen esetben mit akar jelenteni? Nem terveztem semmit vásárolni a telekomtól, csak tv-re meg internetre lenne igazából szükségem. Ja és mindez 2 év hűséggel lenne.
    A másik ajánlat a Vodafone-tól van kb ugyan az a tv szolgáltatás szintén 2 tévére, valamint 500megás net (telekom optikán jönne, a vodafone szerint bérvonal mert nincs itt nekik saját) maga az internet éppenséggel elég lenne az 500 is. Ez 9080ft lenne, és csak 1 év hűséggel. telekomnál a gyorsabb net kecsegtető, végülis nem egy extrém különbség van köztük, csak nem tudom melyik lenne a jobb? Telekomnál ez az összevissza kavarás kikészít. Pl ez a sim kártya magenta1 miatt annyira felesleges, meg ez a vállalt költség ami nem egeszen világos stb stb. Vodafone kerek perec elmondta ez van ennyiér meg ennyiért. Mivel járnék jobban szerintetek?
    Köszönöm előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák