Hirdetés

Aktív témák

  • Paal

    csendes tag

    Bekötötték az előző héten az IPTV-t nálunk is és vannak nagyon tetsző és számomra hiányzó dolgok.

    Ami nagyon jó:
    - VDSL-em van, így próbáltam, egyszerre akár 3 felvételt is bír a kütyü, ez nagyon jó, bár valszeg nem fogok vele élni
    - HBO OD - ezért rendeltem meg az HBO Maxpak-ot és nem csalódtam. szoktam torrentezni, de ez azért kényelmesebb, egy-két gyors limonádé filmre pont jó + vannak jó filmek, sorozatok is

    Ami nem tetszik, az pont az HBO maxpakhoz kapcsolódik. Szeretek mindent eredeti nyelven felirattal nézni és ugye a nyelvváltás nagyon jól, egyszerűen működik, de a felirat nem jön a jellel együtt. Úgy tudom, hogy az alap HBO-hoz a teletext valamelyik oldalán felirat rakható, de nálam nincs teletext az HBO-hoz. Ez valami hiba vagy másnál sincs?
    RTL és TV2 is elkezdte az eredeti nyelvű adásokat, ott is teletextes feliratos megoldással és úgy látom ez nem erőssége az IPTV-nek. Lassú és hibás a teletext, mint régen, amikor gyenge volt az alap jel.
    Felirattémában volt itt eszmecsere? Van valamilyen jó megoldás? (Persze a 21.században az egyedüli jó megoldás a jellel együtt adott felirat lenne, ami kiválasztható lenne (akár angol/magyar is) és nem mindenféle teletextes szarakodás..)

Aktív témák